תיכון עודד יוצא לדרך!

רקע:
בית הספר היסודי עודד פועל במשגב מזה 18 שנה, זהו בית ספר וולדורף ניסויי מוכר ורשמי, על אזורי. בוגרי כתה ח' שבחרו להמשיך בחינוך וולדורף נסעו עד כה לתיכון וולדורף-הרדוף שבעמק יזרעאל. עם צמיחתם של בתי ספר וולדורף יסודיים נוספים באזור, פנתה המועצה למשרד החינוך בבקשה לאישור הקמת תיכון המשך לבית ספר עודד.
צוות חינוכי מבית ספר עודד, יחד עם צוות הורים נרתם למשימה. מאמצי המועצה וצוות ההקמה נשאו פרי והתקבלה ההכרה בצורך ממשרד החינוך. נמצא שטח מתאים בצמוד לביה"ס היסודי עודד ביודפת והבינוי נמצא בשלבי תיכנון.
עד שיושלם המבנה החדש ייפתח התיכון במיקום זמני בצור לבון.

מה יהיה בתיכון עודד:
התיכון החדש יפעל לאור גישת חינוך וולדורף (המכונה גם "חינוך אנתרופוסופי"), ילמדו בו לבגרות ובנוסף התלמידים יעבדו וילמדו בסדנאות אומנותיות מעשיות מגוונות, ויושם דגש על הקשר לסביבה והארץ. כלל הפעילות של ביה"ס תכוון לתמיכה בהתפתחות הרמונית של האדם מתוך כוונה שיגדל להיות בוגר עצמאי בריא בגופו ובנפשו, בעל יכולות מיטביות להשתלבות, יצירה ותרומה לעולם. לכן הישגים לימודיים אינם המטרה כי אם אחד מהתחומים שעשויים לתמוך בכוונות אלה.

שנת הלימודים הבאה מתקרבת ותיכון ולדורף עודד יוצא בה לדרך !
ערב הכרות נוסף, המיועד להורים, יערך ביום רביעי 26/5 ב 20:00 בביה"ס היסודי עודד ביודפת. נשמע על חינוך ולדורף (אנתרופוסופי) בתיכון, נפגוש בוגרי תיכון שיספרו ונדבר על היוזמה שיצאה לדרך להקמת התיכון החדש כאן ממש בצור לבון.
הורים  שמתעניינים ומתלבטים מוזמנים מאד להגיע, לשמוע ולשוחח איתנו. 
 
לברורים נוספים פנו לליאור ‭ 050-5771130‬
או לדורון 054-2287713

טופס הרשמה לתיכון להורדה והדפסה:
להורדה בוורד >יצירת קשר:
למידע נוסף מוזמנים.ות ליצור קשר בשליחת ווטצאפ עם דורון גבעתי 054-2287713
                                                                              שאול מרום 054-5778229
                                                                              ליאור מרום 050-5771130
או במייל odedsch-1@013net.net

בברכת דרך צלחה!
צוות ההקמה

oded3
oded2
oded1